Privacy- en Cookieverklaring

 

Dit is een privacy- en cookieverklaring van Bonsaivereniging Noord- en Midden Limburg, gevestigd te Reuver en ingeschreven in het handelsregister van de Kamer van Koophandel onder nummer [nummer]. Deze privacyverklaring omschrijft welke persoonsgegevens wij verwerken, voor welke doeleinden deze persoonsgegevens worden gebruikt en welke maatregelen wij hebben getroffen om de verwerking rechtmatig, behoorlijk en transparant te laten plaatsvinden conform de eisen van de Algemene Verordening Gegevensbescherming.

 

Ons site adres is: https://bonsaivereniging-nml.nl.

 

 1. GEBRUIK VAN PERSOONSGEGEVENS

1.1  Wij verwerken de volgende persoonsgegevens van u indien u:

 • De website bezoekt
 • Zich inschrijft voor een door ons georganiseerd evenement
 • Lid wordt
 • Zich aanmeldt voor onze nieuwsbrief
 • Via het contactformulier contact met ons opneemt

1.2  Wij verzamelen daarbij de volgende (persoons)gegevens:

 • Naam
 • Adresgegevens
 • E-mailadressen
 • Telefoonnummers

1.3  Wij kunnen deze gegevens gebruiken om:

 • Een betere dienstverlening naar u toe
 • Onze ledenadministratie
 • Het doen van mededelingen via mail en/of nieuwsbrief
 • Optimalisatie van de website
 1. COOKIES

2.1 Wanneer je een reactie achterlaat op onze site, kun je aangeven of je naam, je e-mailadres en site in een cookie opgeslagen mogen worden. Dit doen we voor je gemak zodat je deze gegevens niet opnieuw hoeft in te vullen voor een nieuwe reactie. Deze cookies zijn een jaar lang geldig.

 

2.2 Indien je onze inlogpagina bezoekt, slaan we een tijdelijke cookie op om te controleren of je browser cookies accepteert. Deze cookie bevat geen persoonlijke gegevens en wordt verwijderd zodra je je browser sluit.

 

2.3 Zodra je inlogt, zullen we enkele cookies bewaren in verband met je login informatie en schermweergave opties. Login cookies zijn 2 dagen geldig en cookies voor schermweergave opties 1 maand. Als je “Herinner mij” selecteert, wordt je login bewaard. Zodra je uitlogt van je account, worden login cookies verwijderd.

 

2.4 Wanneer je een bericht wijzigt of publiceert wordt een aanvullende cookie door je browser opgeslagen. Deze cookie bevat geen persoonlijke data en heeft enkel het post ID van het artikel wat je hebt bewerkt in zich. Deze cookie is na een dag verlopen.

 

 1. INFORMATIE, WIJZIGING, CORRECTIE, WISSING, OVERDRACHT EN BEZWAAR

3.1  U kunt contact opnemen met Paul Kessels, paul@bonsaivereniging-nml.nl voor:

 • Meer informatie over de wijze waarop wij persoonsgegevens van u verwerken;
 • Vragen naar aanleiding van deze privacyverklaring;
 • Inzage in de persoonsgegevens die wij met betrekking tot u verwerken;
 • Correctie, beperking, wissing of overdracht van uw gegevens;
 • Bezwaar tegen het gebruik van uw gegevens door Bonsaivereniging Noord- en Midden Limburg.
 1. BEVEILIGING VAN UW GEGEVENS

4.1  Wij zullen uw gegevens uitsluitend gebruiken voor de in deze privacyverklaring genoemde doeleinden en wij zullen daarbij adequate technische en organisatorische maatregelen treffen om uw gegevens te beveiligen.

 

 1. DERDEN

5.1  Wij verstrekken uw gegevens niet aan derden. Deze worden alleen gebruikt voor interne doeleinden.

 

5.2 Wij kunnen foto’s van bezoekers en/of deelnemers aan activiteiten op onze accommodatie publiceren op onze website, tenzij u daartegen uitdrukkelijk en gemotiveerd bezwaar aantekent (zie onder 3).

 

 1. BEWAREN VAN UW GEGEVENS

6.1 Wanneer je een reactie achterlaat dan wordt die reactie en de metadata van die reactie voor altijd bewaard. Op deze manier kunnen we vervolgreacties automatisch herkennen en goedkeuren in plaats van dat we ze moeten modereren.

 

6.2 Voor gebruikers die zich op onze site registreren, slaan we ook de persoonlijke informatie op die ze verstrekken in hun gebruikersprofiel. Alle gebruikers kunnen op ieder moment hun persoonlijke informatie bekijken, bewerken of verwijderen (behalve dat ze hun gebruikersnaam niet kunnen wijzigen). Site beheerders kunnen deze informatie ook bekijken en bewerken.

 

 1. WIJZIGINGEN PRIVACYVERKLARING

7.1  Het kan voorkomen dat deze verklaring in de toekomst wordt gewijzigd. Wij bevelen daarom aan om deze privacy verklaring regelmatig te blijven raadplegen.

 

7.2 Laatste wijziging: 7-11-2023

 

 

Scroll naar boven